• Son dakika indirimleriyle

  Villa Laluna

  7 kişi kapasiteli
 • Kalkan İslamlar'da

  Villa Sentinel

  4 kişi kapasiteli
 • Yüksek memnuniyet oranı ile

  Villa Kartın Dubleks 1

  6 kişi kapasiteli
Giriş ve Çıkış tarihi
Kapasite
Bölge
Ekstra arama kriterleri

Ön ödemenizi 12 aya varan taksit ve kalan ödemenizi giriş günü yapma imkanı Aradığınız tatil parmaklarınızın ucunda.


İndirimli tatil fırsatları

Nasıl bir tatil hayal ediyorsunuz?


Yorum puanı yüksek evler


Diğer firmalardan farkımız nedir?

Villa Sepeti size kısa süreli özel havuzlu yazlık konaklama imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda günlük, haftalık ve aylık konaklama ile hizmetinizde yer alıyoruz. Programımızda yer alan villalar tüm sahil kıyısı yörelerinden özenle seçilmiştir. TÜRSAB A sınıfı seyahat acentesi olan firmamızın ekibi en güzel tatil yerlerini sizin için gezerek villaları inceler ve bu şekilde tatil evlerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sitemizden muhafazakar ve tamamen kişiye özel seçenekleri niteliklerine göre listeleyebilir ve işte hayalimdeki tatil villam diyebileceğiniz kalitedeki yazlık ve evleri inceleyebilirsiniz. Bir haftadan az süreli, günlük Fethiye ve Bodrum ilçesinde konaklama yapmanız da mümkündür. Kısacası villada tatil avatajları konusunda villasepeti.com'da aradığınızı bulabilirsiniz.


Müşteri Memnuniyeti

Firmamızın öncelikli amacı “her sene kendisini tercih eden misafirler” kazanmaktır. Sektörümüzde bunu sağlamanın en iyi yolu size evleri eksi ve artılarıyla doğru bir şekilde ve en uygun fiyatlarla sunarak olmaktadır.

Tecrübe ve Güven

Ekibimiz, kendi sektöründe 10 seneden fazla tecrübeli isimlerin bir araya gelmesiyle kurulmuştur. Gerek yörelerde gerekse de İzmir’de ki ofisimizdeki çalışanları ile firmamız, villa tatilinin çok emek isteyen bir turizm alanı olduğunun farkındadır ve yıllardır içerisinde olduğu bu sektörde hakkıyla hizmet vermektedir. TÜRSAB A sınıfı seyahat acentesi olan firmamız ile detaylı bilgiye "hakkımızda" bölümünden ulaşabilirsiniz.

Kaliteli portföy

Firmamız, portföyündeki 500’den fazla üniteden sadece özel konumda olan ve “sorunsuz” diye nitelendirebileceğimiz evleri pazarlamaktadır. Bu seçilmiş portföy, yıllar içerisinde farklı kriterlerle evlerin süzülmesiyle oluşmuştur. Sayfamızda yer alan bütün evler, ekibimiz tarafından kontrol edilmiş, incelenmiştir. Kendi görmediğimiz hiçbir ev sayfamızda pazarlanmamaktadır.

Video ve fotoğraf

Ekibimiz, firmanın portföyünde yer alan evlerin tamamının bilgilerini eksiksiz olarak aldıktan sonra resim ve video çekimi yapıp size portföyümüzü tüm artı ve eksi yönleriyle sunar.

Kurumsal yapı

Kurumsal yapıya sahip olmak için firmamız her müşterisiyle ayrı ayrı ilgilenmektedir ve onlara piyasadaki en uygun fiyatları sunmaktadır. Emlaktan ziyade turizm mantığı ile hareket ettiğimiz için sayfamızdaki fiyatlarımız nettir ve pazarlığa tabii değildir.

Geniş çalışma ve faaliyet alanı

Firmamız sadece belirli bir yöreden değil ülkemizin birçok kıyı kesiminden, kışın şömineli dağ evleri yazın ise farklı kiralik evler sunmaktadır.

customer satisfaction ratio

Senelerdir en yüksek müşteri memnuniyeti oranı ile siz müşterilerimize özel tatil imkanını sunuyoruz! Yorumlar için tıklayınız.