Misafirlerimizin konaklama süreleri sonra erdikten sonra kendilerinden ev ve tatilleri ile ilgili puanlama ve değerlendirme yapmalarını rica ediyoruz.
10 Şubat 2020 tarihi itibari ile toplam 11.855 adet farklı misafirimizden yorum aldık.
Bu yorum notlarında verilen puanların ortalaması 10 üzerinden 9,07 olarak gerçekleşti.
Yorumları aşağıda bulabilirsiniz.
Sistemimize dışarıdan bir yorum eklemek mümkün olmayıp, tüm yorumlar evlerimizde konaklayan misafirler tarafından yapılmıştır.
Villa Can / Kalkan,               Notu: 10 / 10
" Ev çok güzel bir manzaraya karşı. Bahçe çok harika düzenlenmiş, evin içi de oldukça geniş, ferah ve konforlu. Havuz oldukça korunaklı, dışarıdan görülmesi mümkün değil. Zaten yan kısmındaki bir diğer villadan başka yakın çevresinde hiçbir ev yok. Bu iki villadan da birbirinin görünmesi mümkün değil. Ev sahipleri çok kibar insanlar. Evin bulunduğu üzümlü köyünde pideci vb. hazır yeme imkanları mevcut. Aynı zamanda yine üzümlüdeki üzümlü markette de aradığınız her türlü şeyi bulabilirsiniz. Evde her türlü eşya mevcut. Ütü vs. beyaz eşyadan mangala kadar yanınızda herhangi birşey getirmenize gerek yok. Doğayla iç içe olan bütün villalarda olduğu gibi böcek oldukça fazla ama kapilardaki soneklikleri kapalı tutarsanız hiç bir sıkıntı yaşamazsınız. Lakin bahçede otururken rahat etmek için sinkov, off benzeri fıs fıs almayı unutmayın. Bu tarz olan diğer bütün villalarda olduğu gibi denize biraz uzak. Uzak dediysek de ~15 dakikalık bir araba yolculuğu ile bir çok plaja erişim sağlayabilirsiniz . Patara plajını çok beğendik size de tavsiye ederiz. Onun haricinde kalkan plajının da güzel olduğunu söylediler. Ayrıca biraz daha uzağa gitmeye razı olursanız kaputaş plajı ve Antalya merkeze doğru olan diğer plajlara erişim sağlayabilirsiniz. Son olarak Saklıkent'de araba ile ~15 dk mesafede. Orayı da görmenizi tavsiye ederiz. "

Fatih Çelik, 04.08.2020