Misafirlerimizin konaklama süreleri sonra erdikten sonra kendilerinden ev ve tatilleri ile ilgili puanlama ve değerlendirme yapmalarını rica ediyoruz.
10 Şubat 2020 tarihi itibari ile toplam 11.855 adet farklı misafirimizden yorum aldık.
Bu yorum notlarında verilen puanların ortalaması 10 üzerinden 9,07 olarak gerçekleşti.
Yorumları aşağıda bulabilirsiniz.
Sistemimize dışarıdan bir yorum eklemek mümkün olmayıp, tüm yorumlar evlerimizde konaklayan misafirler tarafından yapılmıştır.
Villa Toska / Fethiye,               Notu: 10 / 10
" Eylül ayının sonlarına doğru gittiğimiz bu tatilde çok güzel anılar biriktirdik daha evi görür görmez ne kadar doğru bir seçim yapmış olduğumuzu anladık gerek evin güzelliği gerek konumu bizi beklediğimizden çok daha memnun etti. Ev sahibi Emrah Beye ayrı bir parantez açmak lazım çünkü gerçekten övüldüğü kadar varmış tatil öncesi araştırmalarımız da kendisi ve villa hakkında tek bir kötü yoruma dahi rastlamadık ve sebebini gerçekten şimdi daha iyi anlıyoruz onun bu derece iyi bir ev sahibi olması villa toskayı tercih etmemiz de büyük rol oynadı. Bu bir haftalık tatilimizde bize sayısız iyiliği dokundu ve sayesinde çok güzel yerler gördük kısacası ev sahibi hakkında kafanızda hiçbir soru işareti olmasın Emrah Bey harika bir adam ve tatiliniz güzel geçmesi için elinden gelen her şeyi yapıyor. Hisarönü çok güzel bir yer merkeze yakın ve çevrede her şey mevcut marketler hediyelikçiler cafeler hatta lunapark bile biz araçsız geldik ve gayet rahat gezdik Villa aynı görsellerde ki gibi sizi karşılıyor gayet konforlu ve tasarım olarak çok şık ve sade bir tasarımı var her bölümünden bahçeye giriş çıkışı olması ayrı bir güzel bahçesi ve havuzu gayet yeterli büyüklükte havuzu her sabah erken saatte temizleniyor havuzla ilgilenen görevlide gayet efendi bir insan sabah 6-7 arası geliyor havuzu sessiz bir şekilde temizleyip gidiyor kısacası ev sahibinden havuz görevlisine kadar sizin rahat etmeniz için çabalanıyor villa toskada ağırlanmak gerçekten çok güzeldi önümüzdeki sene tekrardan gelmeyi planlıyoruz. "

Gürkan Esen, 27.10.2020