Misafirlerimizin konaklama süreleri sonra erdikten sonra kendilerinden ev ve tatilleri ile ilgili puanlama ve değerlendirme yapmalarını rica ediyoruz.
25 Temmuz 2021 tarihi itibari ile toplam 19.730 adet farklı misafirimizden yorum aldık.
Bu yorum notlarında verilen puanların ortalaması 10 üzerinden 9,07 olarak gerçekleşti.
Son yapılan 100 yorumu aşağıda bulabilirsiniz.
Sistemimize dışarıdan bir yorum eklemek mümkün olmayıp, tüm yorumlar evlerimizde konaklayan misafirler tarafından yapılmıştır.
Villa Terapi / Kalkan,               Notu: 8 / 10
" Öncelikle Villa Sepeti ailesine sonsuz teşekkürler. Bu alanda kesinlikle en iyisi bu. Ev sahibimize ikramları, ilgi ve alakası için teşekkürler. Villa konum olarak oldukça merkezi bir konumda 3 farklı yoldan villaya ulaşım var bir yol diğerlerine göre oldukça iyi tatile gelenler araçlarını zorlamamak adına yaklaşınca ev sahibinden yardım isteyebilir. Gelelim villaya fotoğraflarda göründüğü gibi bir evde olması gereken her şey fazlasıyla var ve çok kaliteli. Villa korunaklı bir villa kesinlikle değil (dış havuz açısından) korunmaya çalışılmış ama yeterli değil. Bina ters dubleks bir yapıya sahip alt katta ısıtmalı havuz sauna eğlence alanları var ve buraya çok rahat villanın dış kısmından yabancı şahıslar gelinebilir ve görülebilir hiç bir önlem alınmamış bu konuda. İmkanlar 1)Isıtmalı havuz; ilk gün ev sahibimiz (söylediğine göre pompa devre dışı kalmış bizde böyle olduğunu düşünüyoruz çünkü soğuktu)ancak biz ilk günün heyecanı ve daha önce tecrübemiz olmadığı/bilmediğimiz için soğuk havuzda kaldık çocuğumuz da hasta oldu diğer günler gayet iyiydi. 2) Sauna en keyifli alan ve gayet yeterli 3) Tuz Odası bize göre hiç hijyenik değildi (saç, kıl vs) kullanmadık. Belki tuz mikrop olmaz diye düşünülebilir ama insan gözüyle görünce dayanamıyor 4) Sinema Odası burda internete bağlanabilen bir cihaz yok. Kullanmak isteyenin ya Flash Bellek gibi depolama cihazı olacak yada laptopu biz bunu bilmediğimiz için hazırlıksız gitmiştik ve bu alanı hiç kullanmadık. Hazırlıklı gidenler için güzel bir alan ve aktivite olabilir. Ayrıca tanıtımda herhangi bir ayrıntı yok bu konuda Villa Sepeti ailesinin bu tarz konulara bence dikkat etmesi lazım. Bize göre bu şekilde donanımlı bir villanın çocuklu aileler için bir oyun alanı olmalı öneri olarak belirtiyoruz. "

Menderes Kaşık, 21.11.2021