Misafirlerimizin konaklama süreleri sonra erdikten sonra kendilerinden ev ve tatilleri ile ilgili puanlama ve değerlendirme yapmalarını rica ediyoruz.
8 Kasım 2020 tarihi itibari ile toplam 16.272 adet farklı misafirimizden yorum aldık.
Bu yorum notlarında verilen puanların ortalaması 10 üzerinden 9,07 olarak gerçekleşti.
Son yapılan 100 yorumu aşağıda bulabilirsiniz.
Sistemimize dışarıdan bir yorum eklemek mümkün olmayıp, tüm yorumlar evlerimizde konaklayan misafirler tarafından yapılmıştır.
Villa Lindos / Fethiye,               Notu: 10 / 10
" Villa Lindosa balayı için tatile gitmiştik . Giderken aklımda bir kaç soru işareti vardı ama daha adım atar atmaz hepsi gitti. Fotoğrafta görünenden kat kat fazlası olduğuna emin olabilirsiniz . Seccadesinden iğne ipliğine deterjanından tuzuna kahvesine kadar her şey vardı . O kadar ince düşünülmüş bir villa ki .. sadece kıyafet ve kişisel eşyalarınızı alıp gidebilirsiniz . Villa dışardan kesinlikle görünmüyor doğayla iç içe bir yer ve sizi rahatsız edecek tek bir ses bile duymuyorsunuz . Mutfakta ceviz kıracağından rendesine kadar düşünülmüş . Kendi evinizde ne varsa fazlası var diyebilirim . Kullanılan mutfak gereçlerinin hepsi de kaliteli . Temizlik konusunda ise tek bi kusur yok. Temizlik takıntısı olan biri olarak geldiğim ilk gün vileda ile yerleri sildiğimde viledanın suyu tertemizdi bu benim için en büyük artılardan biriydi . Netflix olması ise ayrı bir nimet . Düşünün okuma kitapları bile vardı . Ev sahibi Mehmet bey nerdeyse her gün bir eksiğimiz bir ihtiyacımız var mı diye aradı sordu çok ama çok memnun kaldık .. sadece villada durup dışarıya hiç çıkmadan bile muhteşem vakit geçirebilirsiniz . Övülecek o kadar çok şeyi var ki yazsak gerçekten roman olur . Tatilden dönüşte herkese anlata anlata bitiremedi . Tekrar gitmek içim sabırsızlanıyoruz. Gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz . Mehmet Bey ve villa sepetine çok teşekkür ederiz:) "

Kazım Demirli, 12.04.2021
Villa Pavruka / Kalkan,               Notu: 3 / 10
" Kalkan çok güzel bir yer. Fotoğraflara güvenerek Villa pavrukayi balayımız için seçtik ama malesef memnun kalmadık. Ev sahibi Tayfun beyin güler yüzünü biz hiç göremedik - ilk gün yatağımız dişarıdan göründüğü için Tayfun beyden pencereleri kapatmasını rica ettik ve bizimle buluşacağını söyledi ama bizi İKİ saat evde bekletti. Neyse, yine gelip kapattı ama asık bir surat ile, heralde tavır takıldı? Anahtarı vermek için ilk gün bir gün belirledik ama bize aynı gün vaktinin olmadığını söyledi. Hiç bir şekilde bizimle ilgilenmedi. Villa sepetine göre bir hafta sonra yeni havlu ve yatak örtüsü alıcaktık ama onuda almadık. Evin kendisi hayatımda gördüğüm en tozlu evdi. Villa sepetini tavsiye ederim ama Villa pavrukayı kesinlikle etmem.

Ev sahibinin cevabı

Öncelikle yorumunuz ıcın teşekkür ederım. Bilge hanım, normalde binaya giriş saatleri en erken saat 16.00’dır. Gece 23.00’a kadar sizleri bekledik ve bunu problem yapmadık. Çünkü bizim için önemli olan sizin memnuniyetiniz. Sizi güzel bir şekilde karşıladım ve herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlattım. Bunun ertesi günü içerideki havuzun dışarıdan göründüğünü hem Villa Sepeti’ne hemde bana ilettiniz. Bu arada bizim bütün misafirlerimiz muhafazakar ve kapalıdır. Bugüne kadar hiç bir misafirimizden içerisi görünüyor diye şikayet almadık. Zaten evinizin perdelerini kapatmazsanız, maalesef içerisi görünür. Ben size bu durumu o günde anlattım ve yine memnuniyetinizi düşünerek elimden gelen bütün çabayı gösterdim, size göre açık olan yerleri kapattım. “Evin kendisi hayatımda gördüğüm en tozlu evdi.” Demeniz gerçekten bizi üzdü. Çünkü bu bina 3 senedir, güzel bir şekilde kiralanıyor ve Villa Sepeti’nden bir çok misafiri muhteşem bir şekilde ağırladık. Madem bu kadar tozlu bir binaydı, neden tatilinizin sonuna kadar söylemediniz, anında tekrardan temizliğimizi gerçekleştirebilirdik. Bu durumun farkına 9 gün sonra mı vardınız? Sayfamızda 24 adet yorumumuz var ve 9,33 not ortalamamız var. Hal böyle olunca da problem nerde anlaşılamıyor. Biz demiyoruz ki, bizim bir hatamız yok. Tabikide olabilir ama bunları bize söylerseniz eksikleri düzeltebiliriz. O zamanda yapılmadıysa siz haklısınız. "

Bilge Gümüş, 12.04.2021