Misafirlerimizin konaklama süreleri sonra erdikten sonra kendilerinden ev ve tatilleri ile ilgili puanlama ve değerlendirme yapmalarını rica ediyoruz.
10 Şubat 2020 tarihi itibari ile toplam 11.855 adet farklı misafirimizden yorum aldık.
Bu yorum notlarında verilen puanların ortalaması 10 üzerinden 9,07 olarak gerçekleşti.
Yorumları aşağıda bulabilirsiniz.
Sistemimize dışarıdan bir yorum eklemek mümkün olmayıp, tüm yorumlar evlerimizde konaklayan misafirler tarafından yapılmıştır.
Villa Bath / Kalkan,               Notu: 8 / 10
" Ev fotoğraflarından bile güzel kullanışlı malzemelerle donatılmış tüm ihtiyacınız gözetilerek kaliteli eşyalar ile donatılmış. Konum olarak da bir çok antik kente ve plaja yakın. Havuz iki kişi için fazlasıyla yeterli büyüklükte. Ev sahibimiz Yusuf bey ilgili işini bilen bir insan hiç bir şekilde misafirlerini rahatsız edici bir tavrı olmadığı gibi gerçekten evinizde gibi hissetmeniz için elinden geleni yapıyor. Ev sahibimizin anne ve babasıyla da tanışma imkanımız oldu çok tatlı Güler yüzlü insanlar bahçeden meyveler de yedik.. Villa Sepeti ekibi de çok ilgili her konuda iletişime geçebilirsiniz biz aramadan onlar arayıp hal hatır bile sordular bütün taleplerimiz anında cevaplandı. Evin küçük bir kaç kusuru var Çardak tarafında değil de tam karşı taraf çitlerin altından havuz alanının görünme ihtimali çok yüksek. Ev köyün içinde olduğu için zaten hayvan sesleri kokusu muhtemel bunlar kesinlikle normal ama Villa Bath ahıra ve kümese çok yakın konumlandığından sabah alarmınız çalmadan uyanmanız olası ve maalesef akşamları koku biraz fazla olabiliyor belki ev sahibi arazi içerisinde hayvanlar için farklı bir alan oluşturursa bu sorun giderilmiş olur. Evin içi mis gibi Sedir ağacı kokuyor fakat astım gibi solunum rahatsızlıklarınız varsa daha dikkatli olmalısınız ev yeni olduğu için de koku fazla gelebilir. Konaklamamız süresince hiç bir problem yaşamadık eğlenceli güzel bir deneyim oldu eşim ve benim için. Hem Yusuf beye hem de villa Sepeti ekibine kibarlıkları ve ilgileri için teşekkür ederiz :) "

Süleyha Şen, 25.09.2020