Misafirlerimizin konaklama süreleri sonra erdikten sonra kendilerinden ev ve tatilleri ile ilgili puanlama ve değerlendirme yapmalarını rica ediyoruz.
25 Temmuz 2021 tarihi itibari ile toplam 19.730 adet farklı misafirimizden yorum aldık.
Bu yorum notlarında verilen puanların ortalaması 10 üzerinden 9,07 olarak gerçekleşti.
Son yapılan 100 yorumu aşağıda bulabilirsiniz.
Sistemimize dışarıdan bir yorum eklemek mümkün olmayıp, tüm yorumlar evlerimizde konaklayan misafirler tarafından yapılmıştır.
Villa Grey 4 / Göcek,               Notu: 5 / 10
" Eşim, 1 yaşında bebeğim, annem ve babam ile konakladık. Girişte ev sahibi villasepetinden bir bildirim almadığını söyledi. Gitmeden önce teyit etmeniz faydanıza olur. Yeri iyi, sessiz sakin bir konumda. Havuzu ve bahçesi iyi özellikler arasında yer alıyor. Villanın prefabrik bir yapısı var. İçindeki eşya kalitesi ya ortalama ya da düşük kalitede diyebilirim. Mesela iki saç kurutma makinesi de bozuktu. Klima kumanda pilleri bitikti. Konaklamamız sırasında yandaki ikiz villanın su tesisatında problem oldu. Bizim çıkacağımız gün bizim villanın mutfak dolabının altından su gelmeye başladı. Ev sahibine haber verdik fakat çıkış saatimize kadar gelmedi. Vanaları ve bulaşık makinesini kapatmamıza rağmen su akmaya devam etti. Çıkma saatinde gelen ev sahibi kapalı bulaşık makinesine kulağını dayadı ve makineyi bozduğumuzu, depozitodan 400 TL keseceğini söyledi. Biz de sorunun tesisattan kaynaklandığını ifade ettik. Villasepetini arayacağımızı ve makinenin yetkili servisini çağıracağımızı söyledik. Eğer bir kullanıcı hatası varsa kabul ederiz dedik. Bunun üzerine sert tavırlar ile 400 TL’ye ihtiyacı olmadığını sert bir şekilde ifade etti. Bizi kovarcasına uğurladı. Bizim de 400 TL ye çok ihtiyacımız vardı ya çok şükür iyi oldu. Burada mesele 400 TL meselesi değil kimsenin kimseye hakkının geçmemesi ve insanlık meselesidir. Ben tanıdığım kimseye bu koşullar altında önermiyorum. "

Onur Koşar, 24.09.2021