Misafirlerimizin konaklama süreleri sonra erdikten sonra kendilerinden ev ve tatilleri ile ilgili puanlama ve değerlendirme yapmalarını rica ediyoruz.
1 Mart 2022 tarihi itibari ile toplam 23.859 adet farklı misafirimizden yorum aldık.
Bu yorum notlarında verilen puanların ortalaması 10 üzerinden 9,07 olarak gerçekleşti.
Yorumları aşağıda bulabilirsiniz.
Sistemimize dışarıdan bir yorum eklemek mümkün olmayıp, tüm yorumlar evlerimizde konaklayan misafirler tarafından yapılmıştır.
Villa Mozart / ,               Notu: 7 / 10
" Villa genel olarak bakımlıydı, mutfak eşyaları yeterliydi. Villa fotoğraflarda göründüğü gibiydi. Ne bir eksik ne bir fazla. Sadece çimlerin bazı alanlarında sararmazlar başlamış. Daha iyi bakım yapılması gerekiyor. Konum olarak ormanın dibinde olduğundan dolayı sessiz ve kafa dinlemek için birebir. Dışarıya karşı korunaklı bir villa. Sadece orman yoluna çıkan birisi villanın havuzunu görebiliyor. O kısma koruma yapılması gerekir. Çok nadir de olsa araba geçebiliyor. 1 haftalık konaklamamda sadece bir araba geçti. Ayrıca, villa duvarının bazı bölümlerinde de oyuklar mevcut olduğundan, o kısımların çimento ile kapatılması gerekir. Özellikle Demir kapının takıldığı yerde boşluklar var ve meraklı biri içeriyi gözetleyebilir. Villanın en önemli ve kritik eksiği; salondaki kapı ve pencerelerde sineklik olmamasıdır. Odalardaki pencerelerde var ancak salonda yok. Villa sahibi, daha önce sineklik olduğunu fakat kırıldığını belirttti. Ancak bu bahane olmamalı. Çok sağlam bir sineklik yapılabilir. Kırdığım 3 puanın ikisi sineklik yüzündendir. Villa sepeti yetkililerinin de sinekliğin ivedi şekilde yaptırılmasını bastırması gerekiyor. Aksi halde kendi memnuniyetleri de zedelenir. Eğer sineklik yaptırılırsa ve villa sepeti yetkilileri bunu teyit ederlerse puanımı Yükselteceğim. Diğer kırdığım puan ise villa içinde yerlerde kilim olmamasıdır. Havuzdan çıktıktan sonra içeriye girince yerler ıslanabiliyor ve parkeler zedelenebiliyor. Ayrıca villada küçük bir el süpürgesi olması gerekir. Genel olarak memnun kaldım ancak sineklik yaptırılmaz ise tekrar bu villayı kiralamayı düşünmem. "

Serkan Savaş, 03.07.2022