Misafirlerimizin konaklama süreleri sonra erdikten sonra kendilerinden ev ve tatilleri ile ilgili puanlama ve değerlendirme yapmalarını rica ediyoruz.
8 Kasım 2020 tarihi itibari ile toplam 16.272 adet farklı misafirimizden yorum aldık.
Bu yorum notlarında verilen puanların ortalaması 10 üzerinden 9,07 olarak gerçekleşti.
Son yapılan 100 yorumu aşağıda bulabilirsiniz.
Sistemimize dışarıdan bir yorum eklemek mümkün olmayıp, tüm yorumlar evlerimizde konaklayan misafirler tarafından yapılmıştır.
Villa Wind / Kalkan,               Notu: 9 / 10
" Öncelikle çok güzel bir balayı geçirdiğimizi söyleyelim. Villa yetkilisi Cüneyt Bey'e teşekkür ederiz. Kendisi, biz villada kalırken bizim namımıza alışverişlerimizi yapıyordu ve bize yardımcı oluyordu. Villa'nın son 5 km'lik yolu cidden çok kötü, bu durum villadan çıkıp etrafı gezme motivasyonunuzu düşürüyor. Yakında yemek sipariş edebileceğiniz bir lokanta veya kafe yok. Bu sebeple, yemeklerinizi kendiniz pişirmeniz gerekiyor. Bunlarla birlikte; hem dinlenerek tatil yapayım hem de etrafı gezeyim gibi bir düşünceniz varsa bu villayı tavsiye etmiyorum. Fakat, sessiz sakin bir ortam olsun, ormana ve deniz manzarasına doyayım diyorsanız, Villa Wind tam size göre. Havuzun temizliği gayet iyi idi. Ayrıca, Havuz tam korunaklı idi, dışarıdan görülmüyordu. 2 kere elektrik kesintisi oldu. 1 kere de su kesintisi oldu. Fakat bu kesintiler kısa süreli oldukları için çok bir mağduriyet oluşturmadılar. Ayrıca, evin içerisindeki jakuzi biraz su sızdırıyordu. Önüne havlu koymamız gerekiyordu. Yakın zamanda tamir edileceğini umuyoruz. İlk gün sıcak suya erişimimiz problem oldu. Cüneyt bey ile iletişime geçtik ve usta getirerek problemi çözdü. Buzdolabı, bardaklar, tabaklar, çatal ile kaşıklar, fırın ve bulaşık makinesi gayet temiz idi fakat tencereler eski ve çizik idi. Eğer her gün mangal yapma niyetiniz yok ise, kendi tencere ve tavanızı getirmenizi öneririm. İlaveten, bulaşık bezi, bulaşık süngeri, bulaşık deterjanı, sabun, rulo havlu gibi temel temizlik malzemeleri yoktu. Bu sebeple kendinizin getirmesi gerekir. Biz tatil yaparken, komşulardan yana bir gürültü şikayetimiz olmadı. Ayrıca, böcek ve sinek konusunda da herhangi bir sıkıntı çekmedik. Fakat etrafta kertenkeler vardı. Haziran ayında gittiğimizde, hiç klima çalıştırmaya gerek duymadık. Akşam üzeri havuz çevresi ise birazcık esintili oluyor. Çeşme suyu çok kireçli, içme suyunuzu ya kendiniz getirmeniz ya da Cüneyt Bey'den getirmesini rica etmeniz gerekiyor. İnternet bağlantısı gayet iyi, birkaç kez toplantıya katılmam gerekti ve hiçbir sıkıntı çekmedim. "

Muhammed Büyükkınacı, 19.06.2021