Hakkımızda

Öncelikle villasepeti.com web sayfamıza tekrar hoşgeldiniz !

Villa Sepeti (VS), Nero Turizm ve Ticaret A.Ş.'ye ait bir markadır. Firmamız A grubu 8172 lisans numaralı TÜRSAB üyesi bir seyahat acentesidir. Acente ünvanımız Nerostar Travel Turizm'dir. VS markamızın yurtiçindeki villa kiralama sektöründe direkt satış portalı olarak kullandığı web adresi www.villasepeti.com internet sitesidir. İngilizce sayfamıza www.villalettingsturkey.com adresinden ulaşabilirsiniz. Bu web sayfasının daha değişik dillerdeki versiyonları yapım aşamasındadır. Balayı tatili için uygun olan villalarımızı ayrıca www.balayivillalari.com adresinden, müstakil yüzme havuzu dışarıdan gözükmeyen tatil villalarımızı ise www.gizlivillalar.com adresinde faaliyet gösteren web sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Bu sunumlarda yer alan tüm evlerin güncel fiyat ve bilgileri villasepeti.com sayfamızda bulunmaktadır. Seyahat acentemiz sadece tatil amaçlı daire, ev ve özel evlerin kısa süreli kiralanmasının organizasyonu ve emlak satışı ile ilgilenmektedir.

Acentemiz sadece yurtiçinde değil yurtdışında Orta Avrupa olmak üzere Rusya ve Azerbaycan dahil birçok ülkede faaliyet gösteren turizm acenteleri ile ortak çalışmaktadır ve ülkemize yabancı turist gelmesine vesile olmaktadır.

Şirketimizin ortakları 2005 yılından beri aktif olarak villa kiralama sektörünün içerisinde yer almaktadır ve bu işi profesyonel bir şekilde emlaktan ziyade turizm mantığı ile yapmaktadır. Çünkü biz biliyoruz ki ev kiralama ile tatil yapmak otelde tatil yapmaktan çok farklıdır. Bu sektör kitle turizmi yapmaktan çok daha fazla özen istemektedir ve her müşteri ile ayrıca özel bir şekilde ilgilenmek gerekmektedir. Firmamızda bu ilkeyle hareket etmektedir.

Firmamız, İzmir’in Balçova semtinde yer alan ofisinde faaliyetlerine devam etmektedir. Ofisimiz dışında yörelerde de beraber çalıştığı ve temsilciliğimizi yapan birçok iş arkadaşımız ve temsilciliğimiz bulunmaktadır. Aşağıda yer alan fotoğraflar ofisimizin fotoğraflarıdır. Firma adres bilgilerimize yukarıdaki menüden veya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


VS'nin bu sektördeki ilkleri

villa sepeti ofis resmi

VS, için en önemli değer misafirlerimizin memnuniyetidir. Biz biliyoruz ki, memnuniyet oranı, internette görülen fotoğraflarla kiraladığınız evin fotoğraflarının ve bilgilerinin birebir örtüşmesiyle artmaktadır. Amacımız evlerin videolarını da hazırlayıp size, fotoğraflarından göremeyeceğiniz kısımlarını da gösterebilmektir. Ev videolarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

villa sepeti ofis resmi

VS Blog sayfası, ev kiralama sektörüyle ilgili bilgiler içermektedir. Sektör hakkında genel bilgiler verilmesi amaçlanmış ve sizin de katkı yapabileceğiniz bir platform oluşturulmuştur. Bu tatil şekliyle ilgili aklınıza takılan herşey için blog.villasepeti.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

villa sepeti ofis resmi

Misafirlerimizin konaklamaları bittikten sonra kendilerinden tatilleri için puan vermeleri ve yorum yapmalarını rica ediyoruz. VS, kendisine iletilen hakaret veya kötü içeriği olmayan tüm yorumları sayfasında yayınlamaktadır. %90,7 memnuniyet oranı tamamen gerçek yorumlara dayanmaktadır ve tamamına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Firma vergi kimlik bilgilerimiz

NERO TURİZM VE TİCARET A.Ş.
Vergi Dairesi : Balçova V.D.
Vergi Kimlik Numarası : 631 065 15 23
Acente ünvanı : Nerostar Travel Turizm - A grubu 8172 belge numaralı


Misyonumuz

Villa Sepeti, Ege ve Akdeniz kıyılarından sadece özenle seçilmiş kaliteli tatil evlerini, misafirlerine sunmaktadır. Firmamızın öncelikli hedefi misafir memnuniyetini sağlayıp size unutulmaz bir ev tatili deneyimi yaşatmaktır, çünkü biz biliyoruz ki bir mutlu misafir on tane misafire bizi tavsiye edecektir. Firmamız, portföyünü genişletmek konusunda çok seçicidir ve sadece “sorunsuz” tatil evleri ve “sorunsuz” ev sahipleri ile birlikte çalışmaktadır.

Son söz

Artık hepimiz için bu yoğun iş ve hayat temposunda tatil yapmak bir ayrıcalıktan çok gereklilik haline gelmiştir. Bu değerli ve kısıtlı zamanınızı, ailenizle ve sevdiklerinizle eğlenceli ama aynı zamanda dinlendirici, bir evin rahatlığında yaşatmak için elimizden geleni yapmaktayız. Bize nasıl bir tatil hayal ettiğinizi söyleyin, hayalinizi birlikte gerçekleştirelim !