logo
tursab dijital doğrulama logo sag yorumlar logo sag

ALANYA KİRALIK VİLLA - LÜKS VE UCUZ TATİLİN EN İYİ YOLU

Mavi bayraklı geniş ve uzun plajlarıyla ünlü Alanya, Antalya’nın yıllardır turizm yükünü sırtlamaktadır. Masmavi denizi, kıyıda turkuaza dönüşen rengiyle sizi denize çağırmaktadır. Ultra Lüks Otelleriyle ünlü, Alanya turizm açısından Türkiye’de ilk sıralardadır. Ancak o kadar lüks otellerde kalamayacak insanlar için de bir çözüm gerekli değil mi? İşte tam da bu noktada Alanya Kiralık Villa tercihiyle de tatilcinin yüzünü güldürmektedir.

Alanya Kiralık Villa seçeneği ile gerçekten de turizmin farklı bir kolunu da harekete geçirmiş oluyor aslında. Çünkü ev sahipleri işletmeci değil, ya oralı ya da başka bir şehirde yaşayan yazlıkçı oluyor. Bu durum ev sahiplerinin ek geliri olurken, turizmin de canlı kalmasını sağlıyor. Ulaşımı kolay yerlerde bulunan villalarla hem gezmeyi hem de kendi evindeymişçesine rahat etmeyi isteyenler için önemli bir fırsat. Bu durumu, sevdiklerinizle kalabalık bir tatil durumu yaratarak ödeyeceğin tutarın da düşmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede hem eğlenip, stres atarken, hem de lüks eşyalarla bezenmiş odalarda uygun fiyata kalarak eşsiz bir tatil yapabilirsiniz. Bir de arabanız varsa eğer, eşsiz plajların her gün bir başkasında vakit geçirebilme avantajına sahip olabilirsiniz.

Bu fikir size de çok etkileyici geldi değil mi? Birçok insana da çok cazip gelmiş olmalı ki son yıllarda Alanya Kiralık Villa turizminde 2. sıraya oturmuştur.

Aşağıdaki detaylı arama kriterlerinden istediğinizi seçip arama sonuçlarını daraltabilirsiniz.
Bölge
Kapasite
Ekstra arama kriterleri
Sıralama
Fiyat aralığı
Ortalama yorum notu aralığı
Şu an için müsait olan 1 adet evimiz vardır.
Villa Element resim 1 empty tag
Villa Element  -  Alanya / Mahmutlar
8 adet yorum ortalaması : 8.88 / 10
Evin tipi :
Özel havuzlu
Kapasite :
12 kişilik (5 yatak odası)

Fiyat:

536 TL den başlayan gecelik fiyatlarla

* Aradığınız dönemdeki tam fiyat bilgisi için lütfen yukarıda
yer alan arama kriterlerinden tarih seçiniz.
  • Havuzu tam korunaklı
  • Yan sezonda balayı indirimi %20
  • Köy içinde sessiz konum
  • Araç gereklidir
  • Gazipaşa havalimanına 20 km
  • Çocuk havuzu