Misafirlerimizin konaklama süreleri sonra erdikten sonra kendilerinden ev ve tatilleri ile ilgili puanlama ve değerlendirme yapmalarını rica ediyoruz.
10 Şubat 2020 tarihi itibari ile toplam 11.855 adet farklı misafirimizden yorum aldık.
Bu yorum notlarında verilen puanların ortalaması 10 üzerinden 9,07 olarak gerçekleşti.
Yorumları aşağıda bulabilirsiniz.
Sistemimize dışarıdan bir yorum eklemek mümkün olmayıp, tüm yorumlar evlerimizde konaklayan misafirler tarafından yapılmıştır.
Villa Babil / Kalkan,               Notu: 10 / 10
" İlk villa tatili deneyimimi Villa Sepeti ve Villa Babil ile yaşadığım için çok mutlu olduğumu özellikle belirtmek isterim. Aklında bu tarz bir tatil hakkında soru işareti olan ve deniz tutkunuyum diyenler Villa Babil ile tüm soruları akıllarından silerek hemen tatile başlayabilirler. Villaya ulaşır ulaşmaz ev sahibimiz tarafından karşılandık, kısa bir ev tanıtımı, ev sahibimizin ikramları ve yakın ilgisi sayesinde villamızın tadını çıkarmaya ilk dakikadan başladık.

Denize hemen 50metre uzaklıkta muhteşem bir deniz manzarası eşliğinde havuzun başında kahvaltı ederek güne başlıyorsunuz sonrasında ister deniz manzaralı havuzun tadını çıkarın isterseniz muhteşem Kalkan denizinin. Evde aklınıza gelebilecek her ihtiyacınızı karşılayabiliyordunuz.

Bahçe ve havuz temizliği için her sabah görevli arkadaş hiçbir rahatsızlık vermeden bahçemize uğradı. Yine görevli bir bayan 2 günde bir uğrayıp herhangi bir ihtiyacımız olup olmadığını sordu. Bahçede rahatça mangılınızı yapıyorsunuz. Küçük de olsa çok şirin bir bahçesi var ve ordaki limon, portakal ağaçları bile kendinizi kocaman bir ormanda hissetmenize yetiyor. Mevsimi olmadığı için portakal yiyemedik ancak limonların ve yine bahçeden kahvaltı için topladığımız maydanozların tadı harikaydı.

Eşim, annem, babam ve iki çocuğumla 6 kişi olarak gitmiştik ve her birimiz ayrı ayrı keyif alarak harika bir tatil geçirdik. Seneye yine en az bir hafta oradayız diye planlarımızı yapıyoruz ve sabırsızlıkla bekliyoruz. .

Ben tekrar Villa Sepeti’ne ve özellikle ev sahibimiz Yüksel Bey'e içten teşekkürlerimi sunuyorum. Herkese şimdiden iyi tatiller diliyorum. "

Pelin Dizen, 29.07.2012