Misafirlerimizin konaklama süreleri sonra erdikten sonra kendilerinden ev ve tatilleri ile ilgili puanlama ve değerlendirme yapmalarını rica ediyoruz.
8 Kasım 2020 tarihi itibari ile toplam 16.272 adet farklı misafirimizden yorum aldık.
Bu yorum notlarında verilen puanların ortalaması 10 üzerinden 9,07 olarak gerçekleşti.
Son yapılan 100 yorumu aşağıda bulabilirsiniz.
Sistemimize dışarıdan bir yorum eklemek mümkün olmayıp, tüm yorumlar evlerimizde konaklayan misafirler tarafından yapılmıştır.
" çok güzel bir tatildi "
Muhammet Ali Tosun, 17.09.2014
" villa tertemiz, mutfak eşyalarının hepsi çalışıyor ve yeni. villadaki tüm malzemeler birinci sınıf tercih edilmiş. musluklardan kapı kollarına, mutfaktaki tavalara kadar kaliteli. duvarları el yapımı tablolar süslüyor. villanın özellikle günbatımı manzarası çok iyi. güneş denizin üzerinde batarken balkonda oturmak çok keyifli. havuzun büyüklüğü ideal. gittikçe derinleşen bir suyu var. eylül ayında sabah 9'da güneşlenme imkanı sunuyor, saat 14:00'de tüm havuza güneş geliyor, sonrasında günbatımına kadar güneşten faydalanabiliyorsunuz. villa kuzey cepheli olduğu için güneş arkadan geliyor ama bu durum havuzun aldığı ışığı çok etkilemiyor. villa sahibi şahin bey ilgili ve kibar bir insan. bizi rahat ettirmek için elinden geleni yaptı. 2 günde bir gelip havuz temizliğini yaptı, bir ihtiyacımız olup olmadığını sordu. kaş'ın yerli halkının hepsini tanıdığı için her sorunumuzda arayabileceğimizi, 24 saat müsait olduğunu bildirdi. villa yarımada'da olduğu için merkeze uzak. yürüyerek en yakın markete 70 dakikada ulaşabiliyorsunuz. yarım ve tam saatlerde dolmuş var ama arabayla gelinmesini tavsiye ederim. her ne kadar villanın demirbaşları eksiksiz olsa da bazı sarf ürünleri yok. bunların hepsini düşünüp tek seferde almak da mümkün olmuyor, her seferinde bir şey unutup çarşıya geri dönmek zorunda kalabilirsiniz. el sabunu, tuvalet kağıdı, bulaşık deterjanı, içme suyu, çamaşır deterjanı gibi ufak tefek şeyleri liste yapıp önceden almak gerekiyor. doğayla içi içe bir yer olduğu için sinek ve arı olabiliyor, bu konuda hazırlıklı olmakta fayda var. "
Tuğrul Candemir, 30.09.2018
" Hersey harikaydi cok memnun kaldik. "
Celalettin Başkurt , 07.10.2018