Misafirlerimizin konaklama süreleri sonra erdikten sonra kendilerinden ev ve tatilleri ile ilgili puanlama ve değerlendirme yapmalarını rica ediyoruz.
8 Kasım 2020 tarihi itibari ile toplam 16.272 adet farklı misafirimizden yorum aldık.
Bu yorum notlarında verilen puanların ortalaması 10 üzerinden 9,07 olarak gerçekleşti.
Son yapılan 100 yorumu aşağıda bulabilirsiniz.
Sistemimize dışarıdan bir yorum eklemek mümkün olmayıp, tüm yorumlar evlerimizde konaklayan misafirler tarafından yapılmıştır.
Villa Dimare / Kalkan,               Notu: 4 / 10
" Genel olarak memnun kalmadık. Çok güzel geçmesini umduğumuz tatilimiz vasat geçebildi ancak. O da kendimizi motive ederek oldu. İlk 2 gün evin içine dışardan baya yağmur suyu girdi. Kendi kendimize suları bez ve havlularda alıp sıktık. Yatak odasından çıkılan kapalı havuzu 3 gün soğukluğundan kullanamadık. Bir gün yaklaşık 4 saat musluktan sıcak su gelmesini bekledik. Çile gibiydi. Sonra suyun ve iç havuzun sıcaklığı artırıldı maalesef biz mağdur olduktan sonra. Evde internet hızı 1-2 mb seviyelerinde. Mutfak vasat.

Ev sahibinin cevabı

Merhabalar, öncelikle misafirimize yaptığı yorumdan dolayı teşekkür ederim. Fakat yaptığı yorumda düzeltilmesi gereken hususlar var. Yağmur suyu girdi diye belirtilen durumda inanılmaz bir yağmur yağdı bölgede ve sonradan villaya eklediğimiz jakuzi bölümünün orada yağmur suları sızma yapmış. Isıtmalı havuz için firma kendisine kaplıca gibi olmayacağını ve maks. 28 derece olabileceğini rezervasyon anında belirtmiştir. Ekstra havanın o dönemde soğuk olmasından dolayı misafirimiz kendini rahat hisedemedi. Hatta sonrasında derece normal sınırlarına gelmiştir. Bu arada güneş enerjisi ile ilgili misafiririmiz haklı derecesi düşük kalmış, bundan dolayı ısınamamış. Kendim konaklamadığım için bu durumları tespit edemiyoruz. Daha önceki misafirimiz hiç şikayet etmediğinden bilemedik. Villaların birçoğunda internet bağlantısı bulunmaktadır ve bölgedeki altyapıdan dolayı kesinti ve yavaşlık olabilmektedir, ayrıca düzelmesi içinde elimden geleni yaptım. Villamızda bu kadar misafir konakladı, bu kadar şikayet etmemişlerdi. Mutfak vasattı demek hiç doğru değildi. Varsa bir eksiklik belirtirseniz, seviniriz. Diğer misafirlerimizin gerçekleştireceği yorumları dört gözle bekliyorum. Şimdiden tüm misafirlerimize iyi tatiller. "

Burak Keseratar, 28.12.2020