Misafirlerimizin konaklama süreleri sonra erdikten sonra kendilerinden ev ve tatilleri ile ilgili puanlama ve değerlendirme yapmalarını rica ediyoruz.
8 Kasım 2020 tarihi itibari ile toplam 16.272 adet farklı misafirimizden yorum aldık.
Bu yorum notlarında verilen puanların ortalaması 10 üzerinden 9,07 olarak gerçekleşti.
Son yapılan 100 yorumu aşağıda bulabilirsiniz.
Sistemimize dışarıdan bir yorum eklemek mümkün olmayıp, tüm yorumlar evlerimizde konaklayan misafirler tarafından yapılmıştır.
Villa Betria / Marmaris,               Notu: 10 / 10
" 2 çocuğumuzla bize nisan ayında enfes bir hafta yaşatan muhteşem taş ev,Ve her konuda ilgili olan Ayhan bey:) Üşümememiz için bize her gün yardımcı olan Ayhan beye çok teşekkürler. Günlerimiz bir bahar ayında gündüzleri dağlarda yürüyerek,akşamları şömine başında keyif yaparak geçti.Mutfak ve banyo da gerekli olan her şey vardı. Bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi mevcut. Havuz harika bir bahçede yer alıyor,hava soğuk olduğu için biz kullanamadık ve sıcak bir dönemde gelip tadını çıkarmaya kararlıyız :) Odalarda 6 kişi rahatlıkla tatil yapabilir.Bahçe ve teraslar oldukça büyük. Park beşiği ve Mama sandalyesi olmadığını bilerek yanımızda götürdük bu sebeple sorun yaşamadık. Bahçe büyük ve çok yeşillikli olduğu için börtü böcek var ancak kapıları ve pencereleri (zaten Sineklik var )kapalı tutarsanız içeriye giremezler biz rahatsız olmadık. Daha önce gitmediğimiz turgut şelalesi ve çiftlik koyuna gittik ikisi de oldukça yakın.Yakınlardaki Likya yolunun manzaralı rotaları var ancak bir çocuk bir bebekle denemeye cesaret edemedik.Nisan ayında bile çiftlik koyu sıcak ve Muhteşemdi. Yakınlarda süpermarket olmadığı için Alışverişimizi Ayhan Bey’in önerisi ile Marmaris’ten yaptık. Hepimiz için sıradışı ve unutamayacağımız bir tatildi. Yardımları için ve güzel sohbet için Ayhan beye çok teşekkür ederiz. Ayrıca vaktimizin çoğunluğunu beraber geçirdiğimiz komşularımıza teşekkür ederiz :) Mutlaka tekrar geleceğiz.Sevgilerimizle. "

Hatime Bayam Arslaner, 27.04.2021