logo
tursab melek logo sag yorumlar logo sag

Videolarımız

İstediğiniz yöreyi seçip o bölgede yer alan villa videolarını inceleyebilirsiniz. >>
 

AlanyaAltınolukAntalyaBelekBodrumÇeşmeDalamanDalyanDatçaDidimFethiyeGöcekGökovaKalkanKaşKemerKuşadasıMarmarisMordoğanSide
Dalyan hakkında kısa kısa bilgiler
Dalyan şaşırtıcı sadeliği ve doğa güzellikleriyle dikkat çekmektedir. Bu bölgede her kişiye uygun aktivite bulmak mümkündür. Tekneyle sazlıkların arasında gezerek güzel vakit geçirebilirsiniz. Çamur banyosunda yenilenebilir veya tarihe meraklıysanız heybetli Kaunos antik kentini gezebilirsiniz. Caretta Caretta kaplumbağalarının yaşam alanı olan dünyaca meşhur Iztuzu kumsalına karayoluyla veya teknelerle deniz yoluyla ulaşıp bu doğa harikasına tanık olabilirsiniz. Bu bölgeye gelmişken Göcek 12 adalar tekne turuna katılmanızı öneririz. Yeşille mavinin karışımına hayran kalacaksınız. Arzu ederseniz bölgeye has olan mavi yengeç avlama turlarına katılabilirsiniz ama katılmazsanız da mutlaka tadına bakmanızı öneririz. Spor aktiviteleri ile de meşhur olan bölgede rafting turlarına katılabilir, bisiklet turlarında ter atabilir veya Jeep safaride adrenalini hissedebilirsiniz.

dalyan kiralık tatil villa videoları
Sosyal Medya
facebook icon twitter icon youtube icon google plus icon instagram icon pinterest icon
nero logo 
tursab melek

Villa Sepeti, Nero Turizm ve Ticaret A.Ş.'ye ait bir markadır. Sayfada yer alan tüm bilgi ve fotoğraflar tarafımıza aittir ve izinsiz kullanılamaz.
credit card logo

Nero Turizm ve Ticaret A.Ş.
100/1 Sok. No:33/A Göztepe, Izmir TR 35290
Telefon: +90 232 231 11 66 info@villasepeti.com