logo
tursab melek logo sag yorumlar logo sag

Videolarımız

İstediğiniz yöreyi seçip o bölgede yer alan villa videolarını inceleyebilirsiniz. >>
 

AlanyaAltınolukAntalyaBelekBodrumÇeşmeDalamanDalyanDatçaDidimFethiyeGöcekGökovaKalkanKaşKemerKuşadasıMarmarisMordoğanSide
Dalaman hakkında kısa kısa bilgiler
Dalaman bölgesi havalimanına yakınlığı ile bilindiği gibi ayrıca birçok gezilecek yerlerinden dolayı da çok cezp edicidir. En güzel sahillerden biri olan Sarıgerme plajı Dalaman merkeze sadece 12 km uzaklıktadır. Bu bölgede tatil yapmak isterseniz 30 km uzaklıkta bulunan Dalyan’a gidip çamur banyosunun tadını çıkarabilir, antik şehri ziyaret edebilir, caretta carettaları izleyebilir veya tekneyle sazlıkların arasından bir geziye çıkabilirsiniz. Bu bölgeye gelmişken 20 km uzaklıkta bulunan Göcek’te 12 adalar tekne turuna katılmanızı mutlaka öneririz. Bu bölgeye gelirseniz mutlaka araç ile gelmenizi veya kiralamanızı tavsiye ederiz çünkü gezilecek yerler burada hiç bitmez.

dalaman kiralık tatil villa videoları
* Şu anda dalaman bölgesindeki evlerimize ait video bulunmamaktadır. Bu bölge ile ilgili kiralık tatil evlerimizin videoları hazırlanıyor. Bu sürede diğer bölgelerde bulunan evlerimizin videolarını inceleyebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Sosyal Medya
facebook icon twitter icon youtube icon google plus icon instagram icon pinterest icon
nero logo 
tursab melek

Villa Sepeti, Nero Turizm ve Ticaret A.Ş.'ye ait bir markadır. Sayfada yer alan tüm bilgi ve fotoğraflar tarafımıza aittir ve izinsiz kullanılamaz.
credit card logo

Nero Turizm ve Ticaret A.Ş.
100/1 Sok. No:33/A Göztepe, Izmir TR 35290
Telefon: +90 232 231 11 66 info@villasepeti.com