logo
tursab melek logo sag yorumlar logo sag

Videolarımız

İstediğiniz yöreyi seçip o bölgede yer alan villa videolarını inceleyebilirsiniz. >>
 

AlanyaAltınolukAntalyaBelekBodrumÇeşmeDalamanDalyanDatçaDidimFethiyeGöcekGökovaKalkanKaşKemerKuşadasıMarmarisMordoğanSide
Bodrum hakkında kısa kısa bilgiler
Bodrum dendiğinde insanın aklına önce eğlence gelir ancak gece hayatı ile meşhur olduğu kadar sakinliği ile de bilinmektedir aslında Bodrum. Bodrum çok geniş alana kurulu olduğundan birçok imkan bulunmaktadır. Örneğin Gümbet’te eğlencenin tadını çıkarırken, 20 km uzaklıkta bulunan Yalıkavak’ta ise deniz ürünleriyle bezeli unutulmaz akşam sofralarında rakı keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Su sporları, mükemmel alışveriş olanağı ama diğer yanda eşsiz bir kültürel ve tarihi mirasın sunduğu Bodrum'da her şey farklıdır. Bodrum'da yaşadığı bilinen ilk yazar, 'Halikarnas Balıkçısı' buradaki yaşam hakkında yazdığı roman ve öyküler, kendisi gibi romantikleri buraya çekti ve bugünkü Bodrum'un keyfini çıkardığı o bohem atmosferin doğmasına büyük rol oynamıştır. Bodrum’a gelmişken iki liman arasında yer alan ve üç tarafı denizlerle çevrili kayalık bir yarımada üzerinde kurulmuş olan Bodrum kalesini de görmenizi tavsiye ederiz.

bodrum kiralık tatil villa videoları
Sosyal Medya
facebook icon twitter icon youtube icon google plus icon instagram icon pinterest icon
nero logo 
tursab melek

Villa Sepeti, Nero Turizm ve Ticaret A.Ş.'ye ait bir markadır. Sayfada yer alan tüm bilgi ve fotoğraflar tarafımıza aittir ve izinsiz kullanılamaz.
credit card logo

Nero Turizm ve Ticaret A.Ş.
100/1 Sok. No:33/A Göztepe, Izmir TR 35290
Telefon: +90 232 231 11 66 info@villasepeti.com